Profesjonalne cięcie wodą
w systemie jet


Wycinamy precyzyjnie dowolny kształt w niemal każdym materiale!


Zobacz

Profesjonalne cięcie wodą
w technologii waterjet


Wycinamy precyzyjnie dowolny kształt w niemal każdym materiale!


Zobacz

Wyróżnij swoje biuro dzięki materiałom wykonanym metodą cięcia wodą

« wróć

W wielu przedsiębiorstwach biuro, czy zakład pracy jest nie tylko miejscem, gdzie pracownicy wykonują swoje obowiązki. W dużej mierze to także wizytówka całej firmy. Przedsiębiorcy bowiem niejednokrotnie organizują spotkania i narady z kontrahentami lub klientami, które przecież często odbywają się w siedzibie firmy, a nie poza jej murami. Co więcej, sami pracownicy potrzebują odpowiednich warunków, by móc jak najefektywniej wykonywać swoje obowiązki. Z tego względu, chcąc dodać indywidualnego charakteru wnętrzom swojej firmy, warto zastanowić się nad jego przearanżowaniem za pomocą spersonalizowanych dodatków i nietypowych elementów.

 

Jednym ze sposobów wyróżnienia całego biura lub konkretnych jego części, jest umieszczenie takich elementów wyposażenia lub dekoracji, które jednoznacznie identyfikują firmę. Osiągnięcie takiego efektu jest możliwe m.in. dzięki usługom cięcia wodą, którą w swojej ofercie posiada łódzka firma Elplast.

Cięcie wodą rozwiązaniem idealnym dla każdego przedsiębiorstwa

Wbrew powszechnej opinii, wykorzystywana przy cięciu wodą technologia waterjet, nie jest systemem działającym tylko w środowiskach specjalistycznych, o wąskim spektrum działań. Cięcie wodą to metoda, która znajduje swoje zastosowanie w wielu branżach, z tego względu niezależnie od tego, jaką firmę prowadzisz i jakich materiałów potrzebujesz, praktycznie wszystkie projekty są możliwe do realizacji. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii, możliwości stosowania są bardzo duże – od przemysłu maszynowego, przez wykończenie wnętrz, aż po pracę w granicie czy marmurze.

Waterjet – przykłady zastosowań metody cięcia wodą do twojego biura

Metodę cięcia wodą można zastosować na wielu rodzajach materiałów o grubości do nawet 200 mm. – aluminium, granitu, drewna, szkła etc. Ponadto, jest to bardzo precyzyjna metoda, która pozwala na wycinanie dowolnych kształtów i która dzięki zastosowaniu metody waterjet, nie wymaga dodatkowej obróbki przygotowanego materiału. To bardzo duży plus, który pozwala bez komplikacji cieszyć się wysokiej jakości elementami wystroju – wyciętą w drewnie nazwą firmy, czy też umieszczoną nad wejściem do firmy granitowa tabliczką.

Co równie ważne, waterjet metoda cięcia wodą to ekologiczne rozwiązanie, przy stosowaniu którego nie są wydzielane trujące pyły czy gazy.

Lakiernia
Reklama
Ślusarnia
Piaskowanie